İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram Hesabı Nasıl Silinir,instagram kapatma silme – kalıcı,Hesabınızı silmeden önce ─ Instagram hesabınızı internetten kalıcı olarak kaldıracak bir hareket , tüm neşenizin (???) bir hatırlatıcısı olarak bilgilerinizin (yani videolarınızın ve resimlerinizin) bir kopyasını indirmeyi düşünebilirsiniz. uygulama sizi geçmişte getirdi. Unutmayın, bir kez Sil’e tıkladığınızda Veri Merkezine bir daha erişemeyeceksiniz. Instagram’a sadece geçici bir ara vermek istiyorsanız, hesabınızı silmek yerine devre dışı bırakabilirsiniz .

İnstagram kapatma silme – kalıcı

Resimlerinizi indirdiyseniz veya gelecekte görüp görmemeniz gerçekten umurunuzda değilse, hesabınızı nasıl sileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Oldukça basit.

1. Tarayıcınızdan Instagram’da Oturum Açın

Instagram hesabınızı Instagram uygulamasından silemezsiniz. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda bir tarayıcı açın ve Instagram’ın Hesabını Sil sayfasına gidin. Zaten Instagram’a giriş yaptıysanız, “Hesabını Sil” bağlantısına tıklamak sizi doğrudan ilgili sayfaya götürecektir.

2. Açılır Menüden Seçin

İsterseniz Instagram, silme kararınız hakkında onlara geri bildirim gönderme seçeneği sunar. Çok fazla zamanınızı alıyor mu? Gizlilik endişeleriniz mi var? Instagram bilmek istiyor ve açılır menüden neden(ler)i seçebilirsiniz.

instagram hesabi
Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

3. Diğer Seçenekleri Kontrol Edin

Hesabınızı silmenize izin vermeden önce Instagram, nihai kararınızı vermenize yardımcı olmak için Yardım Merkezi’nden size birkaç seçenek sunacaktır. Mümkün olan en iyi seçimi yaptığınızdan emin olmak için sağladıkları bağlantıları kontrol etmek için zaman ayırın. Yalnızca aşağıdakilerden herhangi birini yapmak istiyorsanız, silmek kadar sert bir adım atmanız gerekmeyebilir:

4. Parolanızı yeniden girin.

Hâlâ silmeye devam etmek istiyor musunuz? Ardından şifrenizi tekrar girin ve Sil’i tıklayın. Artık geri dönüş yok! Instagram hesabınız tarih oldu.

Yorum Yap

Yazımız Hakkında Yorum Yaparmısın ?